Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jakie możliwości daje mi kurs na wychowawcę kolonijnego?

Kurs na "Wychowawcę kolonijnego" daje Ci możliwość znalezienia pracy podczas wakacji, ferii zimowych, na "zielonych szkołach", wycieczkach, itp. Możesz jednocześnie zarabiać i wypoczywać. Zwiedzasz kraj i zarabiasz pieniądze. Nie ma nic przyjemniejszego.

Gwarancje autentyczności świadectwa kursu na wychowawcę kolonijnego.

Kończąc kurs na "Wychowawcę kolonijnego" otrzymasz świadectwo ukończenia kursu na wychowawcę kolonijnego. Świadectwa są honorowane na terenie całej Polski. Pod tym telefonem (071) 340 63 48 zawsze możesz sprawdzić autentyczność świadectwa.

Jak wygląda świadectwo ukończenia kursu na wychowawcę kolonijnego?

Zobacz swoje świadectwo... - tutaj znajduje się przykładowe świadectwo kursu na Wychowawcę Kolonijnego.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Cena, którą zapłaciłeś za kurs (np. 127 zł) jest ceną ostateczną. W tą cenę wliczono także opłatę za świadectwo i wysłanie go do Ciebie.

Jak zamówić kurs na Wychowawcę Kolonijnego?

W tym filmie wyjaśniam jak prosto i szybko zamówić kurs na Wychowawcę Kolonijnego ...

Jestem maturzystą, czy mogę się zapisać na ten kurs?

Jeżeli jesteś uczeniem klasy maturalnej to nie widzę problemu. Możesz wziąć udział w moim kursie na Wychowawcę Kolonijnego. Matura nie jest wymagana, aby przystąpić do tego kursu. Świadectwo wyślę jednak do Ciebie dopiero po ukończeniu szkoły średniej. Na wszelki wypadek musisz mi się jeszcze przypomnieć pod koniec maja (mailowo). Jeżeli jednak uczysz się w szkole średniej, ale maturę masz np. za rok lub dwa - to nie możesz zapisać się na ten kurs. Przykro mi, zapraszam za rok.

Ile czasu zajmuje nauka?

Z tego ca zauważyłem, wśród moich kursantów, przerobienie całego materiału zajmuje ok. 5-7 dni. Wszystko zależy od tego ile czasu w ciągu dnia jesteś w stanie poświęcić na naukę. Są też osoby (sporadycznie), którym zajmuje ten kurs nawet 2-4 tygodnie, ale są to wyjątki.

Czy na świadectwie jest napisane, że to był kurs internetowy?

Nie jest to nigdzie napisane. Świadectwo ukończenia kursu na wychowawcę kolonijnego wygląda dokładnie tak samo jakbyś ukończył kurs stacjonarny.

Dlaczego kurs internetowy zamiast stacjonarnego?

Internetowa forma kursu na wychowawcę kolonijnego jest wygodniejsza. Nie musisz nigdzie dojeżdżać. Uczysz się kiedy chcesz. Nikt nie narzuca Ci terminów. Sam decydujesz kiedy i ile materiału jesteś w stanie przerobić. Zalety internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego nad kursem stacjonarnym:

Jakie mam dodatkowe korzyści po ukończeniu kursu na Wychowawcę kolonijnego?

W jakim czasie należy ukończyć kurs na wychowawcę kolonijnego?

Internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego zaczynasz i kończysz kiedy zechcesz. Jedynym ograniczeniem czasowym jest termin kursu, np. 10.05.2013 - 10.06.2013. W tym terminie musisz zdać cały materiał. Ile Ci to zajmie - to już Twój wybór.

Jak wygląda nauka podczas kursu na wychowawcę kolonijnego?

Cały kurs polega na oglądaniu, słuchaniu i zapoznaniu się z lekcjami poprzez prezentacje multimedialne, filmy dydaktyczne i materiały tekstowe. Nie jest to kurs korespondencyjny, więc nic nie wysyłam mailem. Najpierw logujesz się do platformy e-learningowej. Tam znajdują się wszystkie materiały. Masz do nich wszystkich dostęp od razu po opłaceniu kursu. Korzystasz z nich w wolnych chwilach i uczysz się kiedy chcesz.

Jak wygląda proces nauki kursu na wychowawcę kolonijnego?

… czy może być coś prostszego?

Jakie zasady obowiązują podczas trwania kursu na Wychowawcę kolonijnego?

Czy kurs na wychowawcę kolonijnego jest niezawodny w działaniu?

Z całą pewnością mogą wystąpić błędy. To jest informatyka. Jednak na każde zgłoszenie reaguję natychmiast. Dla Twojego bezpieczeństwa i niezawodności działania internetowego kursu na Wychowawców kolonijnych poszczególne pliki zostały zamieszczone na różnych serwerach. Pozwala to zminimalizować ryzyko awarii całego kursu na wychowawców kolonijnych. I tak:

Co się stanie jeśli będę mięć problemy z uruchamianiem plików multimedialnych?

Co to są "mini testy" w kursie na wychowawcę kolonijnego?

"Mini testy" są to tzw. małe testy, które znajdują się na końcu każdej lekcji. "Mini test" składa się z 5 pytań z danej lekcji, aby go zaliczyć musisz poprawnie odpowiedzieć co najmniej na 3 pytania. Prawie wszystkie lekcje posiadają "Mini testy". Zrobiłem to po to, aby po każdej lekcji sprawdzić Twoją wiedzę. Po każdym teście otrzymujesz hasło do następnego testu. Bez tego hasła nie będziesz mógł rozwiązać kolejnych testów. Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego ten test możesz rozwiązywać do skutku. Pod uwagę jest brana najwyższa ocena.

W jaki sposób przypomnieć sobie hasło do następnego testu?

Jeśli zapomniałeś lub zgubiłeś hasło do następnego testu, możesz je sobie podglądnąć w Twoich dotychczasowych wynikach. Zobacz jak to się robi klikając tutaj.

Czym jest "Test Generalny"?

"Test Generalny" jest ostatecznym testem. jeśli chcesz otrzymać świadectwo ukończenia kursu na wychowawcę kolonijnego musisz zaliczyć ten test. Jednak nie otrzymasz do niego dostępu jeżeli wcześniej poprawnie nie rozwiążesz pozostałych "mini testów". "Test Generalny" zawiera 20 pytań z całego kursu. Trwa on 15 minut. Odpowiadając poprawnie na min. 11 pytań- zaliczasz test. "Test Generalny" jest ostatecznym sprawdzeniem Twojej wiedzy z całego kursu. Jeżeli go zdasz, wówczas automatycznie otrzymujesz świadectwo. Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego ten test możesz rozwiązywać do skutku. Pod uwagę jest brana najwyższa ocena.

Czym jest jest praca zaliczeniowa?

Praca zaliczeniowa to esej, który musi napisać każdy kursant. Piszemy ją na jeden z 50 podanych tematów. Praca winna być zawarta na ok. 2-3 strony A-4.

Czym są ćwiczenia?

Zgodnie z ustawą, ten kurs ma 18 godzin ćwiczeń. Są one obowiązkowe i należy je wykonać. Ćwiczenia wykonywane są on-line w formie opisowej (pisemnej).

Co to jest Formularz Kontaktowy?

Formularz Kontaktowy wypełniasz na sam koniec kursu na wychowawcę kolonijnego. W Formularzu Kontaktowym podajesz mi niezbędne dane do wystawienia świadectwa oraz do przygotowania dokumentacji do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

W jaki sposób mogę odebrać swoje świadectwo?

W bardzo prosty sposób:
  1. najpierw rozwiązujesz "Test Generalny".
  2. następnie piszesz Pracę Zaliczeniową.
  3. na koniec wypełniasz „Formularz Kontaktowy”
  4. i czekasz na swoje świadectwo.

Jak długo czeka się na świadectwo kursu na wychowawcę kolonijnego?

W momencie gdy zakończysz naukę - piszesz do nas maila (ekursy.henc@gmail.com). My w ciągu 24 godz. (z wyjątkiem świąt i weekendów) wysyłamy Ci mailem kopię świadectwa. Na podstawie tej kopii możesz już spokojnie zaczynać pracę. Oryginał świadectwa natychmiast przesyłam do Ciebie listem.

Jakie są możliwości zatrudnienia po kursie na wychowawcę kolonijnego?

Całkiem duże. Jednak powiem w prost- nie znajdę pracy za Ciebie. Mogę Ci w tym pomóc. Jak i gdzie znaleźć pracę po kursie na wychowawcę kolonijnego? Całą swoją wiedzę jako wychowawcy, kierownika i organizatora zawarłem w lekcji 14 "Porady dla przyszłych wychowawców". Jeżeli będziesz mieć więcej pytań to zapisuj je na naszym forum. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Jaka są minimalne wymagania komputera?

Z jakiej przeglądarki najlepiej korzystać dla stron Platformy Edukacyjnej?

Ta strona działa dla przeglądarek: Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej, Mozilla Firefox, Opera. Osobiście polecam przeglądarkę Mozilla Firefox. Więcej ...